Twoja praca wypełni większość Twojego życia, jedynym sposobem aby osiągnąć satysfakcję jest wiara w to, że wykonujesz dobrą pracę.
Jedyną drogą do wykonania dobrej pracy jest kochanie tego co się robi. Jeśli tego jeszcze nie znalazłeś – szukaj, nie rezygnuj. Kiedy poczujesz to w sercu będziesz wiedział, że to znalazłeś.

O Nas

Każdy posiada ogromne pokłady kreatywności, które wynikają z faktu bycia człowiekiem. Wyzwanie polega na tym, by je rozwijać.

Jesteśmy młodymi ludźmi, dla których grafika komputerowa nie jest straszna – podejmiemy się nawet (pozornie) najtrudniejszych wyzwań! Każdy projekt graficzny tworzymy z pasją i zamiłowaniem do obecnych trendów. Korzystamy z najlepszych technologii oraz programów, dzięki którym jesteśmy w stanie zrobić wszystko, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Tworzymy nowoczesne strony internetowe, wizytówki, ulotki, a każde projektowanie logo to dla Nas przyjemność. Grafik komputerowy to nie jest nudny zawód – jesteśmy tego najlepszym przykładem!

Oferta

Kreatywność jest wyjściem poza wyobraźnię, bo wymaga, żeby daną rzecz rzeczywiście wykonywać, a nie tylko myśleć o niej.

Oferujemy tworzenie stron internetowych w różnych technologiach oraz spójną, całościową identyfikację wizualną dla Twojej firmy. Zaprojektujemy logo, wizytówkę, teczki, koperty, mailingi różnego rodzaju grafiki reklamowe takie jak banery na Facebooka, ulotki, plakaty, katalog, a nawet dostosujemy logo do gadżetów reklamowych (koszulek, długopisów, kubków). Możemy przygotować również posty z odpowiednimi grafikami na social media Twojej firmy.

 

Projektowanie logo
Księga znaku
Projektowanie wizytówek
Grafiki na social media
Grafiki reklamowe

Tworzenie stron internetowych
Tworzenie sklepów online
Copywriting